گیاهان موجودات عالی هستند که به حیات ما کمک می‌کنند، پس به حیاتشان کمک کنیم.

با هدف حفظ و نگهداری صحیح گیاه و تلاش برای از بین نرفتن آن‌ها، مجموعه گل ورک تصمیم گرفت با ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان نقشی در جهت حفظ محیط زیست جهانی داشته باشه. از این رو برای درخواست مشاوره رایگان توضیحات تکمیلی رو با دقت مطالعه کنید.

لطفا موارد زیر را قبل در خواست مشاوره انجام دهید.

جهت راهنمایی بهتر و بررسی دقیق لطفا عکس گیاه را با شرایط زیر ارسال کنید:

  • اندازه گلدان
  • عکس از بالا و برگ‌ها
  • سطح خاک
  • عکس نزدیک از آسیب‌دیدگی
  • همچنین سعی کنید در طول روز و از محل نگهداری گیاه و فاصله آن تا پنجره عکاسی شود.

پس از ارسال عکس و تائید توسط کارشناسان مجموعه گل ورک، بررسی شروع میشه و حداکثر تا 8 ساعت کاری نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

هم‌چنین لطفاً اطلاعات نگهداری گیاه‌تون رو حتماً از فروشنده‌ای که گباه رو از ایشون خریداری کردین بپرسید تا راهنمایی‌تون کنن، چون ما از جنس خاک داخل گلدان، نحوه کاشت و گاهاً صدماتی که به ریشه در هنگام کاشت وارد شده و یا حتی مواد شیمیایی به کار رفته از قبیل کود یا سم و قارچ کش‌ها در طول زمان نگهداری و نیز شرایطی که گیاه در چه محلی و با چه محیطی رشد پیدا کرده، اطلاعی نداریم.

به همین دلیل متاسفانه قادر نخواهیم بود اطلاعات درستی به شما ارائه دهیم و فروشنده اصلی گیاه در این شرایط باید راهنمای شما باشه و بهتون توضیحات تکمیلی رو ارائه بده.

با این حال ما کمک‌تون می‌کنیم و راهنمایی ما فقط حالت و مشکل عمومی گیاه را براتون بیان میکنهتا سرعت روند از بین رفتن گیاهتون کاهش پیدا کنه.

نمونه تصاویر ارسالی توسط شما

اندازه گلدان و فاصله تا پنجره

عکس برگ‌ها از بالا

سطح خاک

عکس نزدیک از آسیب‌دیدگی

تمامی حقوق مادی و معنوی این سامانه برای گل ورک محفوظ است.